چرا همیار؟

ایمیل:

info@hamyarniroo.com

پاسخ برخی از پرسش های احتمالی شما

آیا همیارنیرو تنها در حوزه تامین نیروی کار فعالیت دارد؟

خیر. همیارنیرو سرویس های برون­سپاری متنوعی را ارائه می کند که فقط یکی از آنها تامین نیروی کار است. مدیریت منابع انسانی شامل جذب و استخدام ، مدیریت اداری و کارگزینی ، مدیریت حقوق و دستمزد و مدیریت مزایا ، مشاوره و برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی ، عارضه یابی و توسعه سازمانی ، مشاوره مدیریت ریسک منابع انسانی ، مشاوره طراحی آئین نامه ها و اسناد منابع انسانی ، کترینگ غذا ( صنعتی ) ، حمل و نقل و نیز ارائه خدمات قضایی و حقوقی دیگر سرویس های همیارنیرو می باشند که در حال حاضر برای کارفرمایان و مشتریان در دسترس است.

در حوزه تامین نیروی کار ، همیارنیرو کدام نیروها را تامین می کند؟

همیارنیرو علاوه بر تامین نیروی کار در حوزه های مختلفی چون نیروی خط تولید ، نیروی انبار و لجستیک انبارها ، کارگر ساده و ماهر ، نیروهای توانمند حوزه ی بسته بندی کالاهای تولید شده ، خدمات نظافتی، انتظامات و حفاظت فیزیکی ، پروموتر و مرچندایزر ، تشریفات و پذیرایی ، راننده و نیز نیروهای مربوط به خدمات اداری و فروشگاهی را نیز در اختیار کارفرمایان قرار می دهد.

آیا فقط بخش معرفی نیروی کار به عهده ی همیارنیرو است ؟

همیارنیرو مدل های همکاری متنوعی دارد. اکثر مشتریان همیار نیرو علاوه بر معرفی نیروی کار ، انجام تمامی اقدامات مربوط به مصاحبه و گزینش نیروهای درخواستی ، انجام تست های قانونی و پزشکی مورد نیاز ، دریافت مدارک پرسنلی و تشکیل پرونده ، طراحی و عقد و مدیریت قرادادهای پرسنلی ، مدیریت حقوق و دستمزد و امور مربوط به پرداخت آنها و نیز مدیریت مزایای نیروهای تحت قراداد را نیز به صورت 100 درصدی به همیارنیرو می­سپارند و از این بابت خیالشان آسوده است.

در صورتی که کارفرمایان خود می توانند به راحتی نیرویی را استخدام کنند ، همکاری با همیارنیرو چه مزیتی برای آن ها دارد؟

برای پاسخ به این سوال ، یک مقاله ی کوتاه و بسیار کاربردی در خصوص مزایای برون­سپاری برای شما کارفرمای محترم آماده کرده ایم که مطمئن هستیم پس از مطالعه ی آن ، با اشتیاق و اطمینان خاطر حداکثری تصمیم به برون سپاری خواهید گرفت.

آیا محدودیتی در تعداد نیروهای درخواستی در بازه های زمانی متفاوت وجود دارد؟

خیر. از آنجایی که برخی از سازمان ها و کارفرمایان فروش متغیر یا پیک کاری ماهانه یا فصلی دارند ما می دانیم که ممکن است تعداد نیروهای درخواستی آنها به طور قابل توجهی متغیر باشد. همیارنیرو هیچ گونه محدودیتی در این زمینه ندارد و می داند که کارفرمایان بر اساس نیاز خود در یک بازه زمانی تعداد خاصی نیرو درخواست دارند و با تغییر شرایط خود می توانند تعداد نفرات درخواستی را کم یا زیاد کنند و تعداد نیروی متناسب با نیازشان را در هر لحظه از همیارنیرو بخواهند.

آیا نیروهای اعزامی همیار آموزش های لازم را دریافت نموده اند؟

همیارنیرو  پس از اعمال فیلترهای متفاوت از قبیل استعلامات سوء پیشینه و عدم اعتیاد، آزمایشات طب کار، تست های روانشناسی و جذب نفرات ، با برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی توسط اساتید کارآزموده و  با توجه به رشته فعالیت نیروها (نیروی خدمات نظافتی، نیروی تشریفات و …) از متخصص بودن نیروها اطمینان حاصل می کند.

آیا همیارنیرو تمهیداتی برای زمانی که کارفرما از نیروهای اعزامی رضایت نداشته باشد اندیشیده است؟

با توجه به تخصص همیارنیرو در تأمین نیروهای اعزامی آموزش دیده و با تجربه، شرایط تعویض نیرو در صورتی که با معیارهای کارفرما مطابقت نداشته باشد در کمترین زمان ممکن فراهم است و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

پاسخ خود را نیافتید ؟ کافیست با ما تماس بگیرید.

۳۳۶۸۴۸۳۴- ۰۲۸

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.