چرا همیار؟

ایمیل:

info@hamyarniroo.com

درباره همیار نیروی البرز

در جهانی که سریعتر از همیشه در حال تغییر است، هدفی را برای خود تعریف کردیم تا با توکل بر خدا و با تکیه بر دانش و تجربه عمیق خود و توانمندی های جوانان روشنفکر کشور عزیزمان ، به عنوان شتاب دهنده تخصصی در حوزهی مدیریت عملیات منابع انسانی شرکت ها و کسب و کارهای متوسط و بزرگ و با رویکرد حل فوریترین چالش های آنها ، یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان کسب و کارها ، که مدیریت منابع انسانی آن هاست را برطرف نماییم. خداوند متعال را شاکریم که تاکنون توانسته ایم همیار کسب و کارهای خوش نام و آوازهی متعددی در داخل و خارج از میهن عزیزمان باشیم.

هدف همیار

هدف ما در همیار ساختن جهان کاری ایده آل است. این هدف که شعار همیار را می سازد ، جهان کاری ایده آل را دنیایی تعریف می کند که در آن کارها به متخصصان خود واگذار می شوند، نیازی به نگرانی از بابت کیفیت انجام کارها وجود ندارد و تمامی کارها با کیفیت بالا انجام می شوند ، و در نهایت ، هزینه ها در حداقل ترین مقادیر بهینه خود و فعالیت ها و فرآیندها نیز در کارآمدترین حالت ممکن قرار دارند. مجموعه همیار معتقد است رشد و توسعه مداوم و پایدار اقتصادی در کسب و کارها از همین مسیر به وقوع می پیوندد. ما در همیار به طور مداوم برای بهبود کیفیت تمام خدمات ، از شما مشتریان عزیز بازخورد می گیریم و مفتخریم که با حرفه ای ترین ها ، تجارب حرفه ای را رقم زده ایم و آماده ایم تا دانش، مهارت و تجربه خود را برای کمک به تحقق اهداف شما و ایجاد تغییرات مثبت در کسب و کارتان استفاده نماییم.

تلاش ما این است تا با بینش و خدمات با کیفیتی که به شما عزیزان ارائه می کنیم ، به ایجاد اعتماد و اطمینان در بازارهای تخصصی و کسب و کارهای سراسر جهان کمک کنیم و نقش مهم و موثری در ساختن دنیای کاری بهتر برای مردم، مشتریان و جوامع مخاطب خود ایفا کنیم.

ما در همیارنیرو، کارشناسان و مدیران خود را با ذهنیت‌ها و مهارت‌هایی توانمند می‌سازیم که بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن ، ضمن پاسخگویی و همراهی با شما ، مسائل و چالش های پیش روی کسب و کارتان را با رعایت اصول حرفه ای و با دقت و حساسیت بالا درک ، و در قدم بعدی برطرف نمایند. برنامه ی همیارنیرو برای این متخصصین داخلی، تبدیل آنها به رهبران متحول‌کننده‌ای است که جهان برای تحولات مثبت خود به آنها نیاز دارد.

هم اکنون بیش از 100 متخصص و کارشناس حرفه ای در همیارنیرو حضور دارند که شما کارفرمایان را همراهی می کنند و اهداف و چشم انداز ارزشمند ما را در اقداماتی که هر روز انجام می‌دهیم، زنده نگاه می دارند. همیارنیرو ، بیش از هر زمان دیگری در حال سرمایه گذاری بر مهارت ها و توسعه افراد خود بوده و در این مسیر با بهره گیری از استعدادهای برتر و  تمرکز بر مهارت‌های مورد نیاز جهان آینده سعی دارد تا با حفظ کیفیت بالای خدمات خود ، رضایت بیش از پیش مشتریان خود را محقق نماید.

قصه ی ما را اینجا بخوانید...

از کجا آمده ایم و آمدنمان بهر چه بود؟

قصه تأسیس هلدینگ « همیارنیروی البرز با نام اختصاری همیار » به سال 1384 باز می‌گردد. زمانی که یوسف درویشوند ، کارآفرین جوان ایرانی و بنیانگذار همیار تصمیم به تاسیس این مجموعه با هدف رفع چالش های عملیاتی مدیریت منابع انسانی در کشور عزیزمان گرفت. ایده ی همیار از آنجا شکل گرفت که یوسف درویشوند ، در تمامی کسب و کارهایی که در جریان ساز و کار منابع انسانی آنها حضور داشت، حتی کسب و کارهای خانوادگی خود که برادرانش اداره می کردند ، شاهد اتلاف وقت و هزینه های جانبی بسیار زیادی در راستای مدیریت منابع انسانی مجموعه ها بود.

او با هدف راه اندازی یک ساز و کار و سیستم مدیریتی دقیق و از نظر اقتصادی توجیه پذیر در راستای ارائه سرویس ها و خدمات جامع و صفر تا صدی مدیریت منابع انسانی ، یعنی از تامین نیرو تا پایان همکاری ، تحقیقات خود را در خصوص شناسایی دقیق نیازها و دغدغه های کارفرمایان و صاحبان کسب و کار در حوزه ی مدیریت منابع انسانی تکمیل کرد و سرانجام با جمعی از متخصصین این حوزه ، فعالیت خود را شروع نمود.

اگرچه فرهنگ برونسپاری منابع انسانی در آن سالها مانند این روزها و در بین کسب و کارها رایج نبود ، با اینحال در همان ابتدای کار چندین شرکت خوش آوازه ایرانی و چندین گروه کارخانجات چند ملیتی که با سرویس ها و خدمات گروه همیار آشنا شدند ، به این تیم جوان و خلاق و توانمندی هایشان اعتماد کردند و تصمیم به برونسپاری بخشی از سیستم مدیریت منابع انسانی خود گرفتند و این اتفاق آغاز مسیر حرفه ای همیار بود.

همیار از همان سال‌ها به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مدیریت منابع انسانی و پیشرو در عرصه شراکت تجاری منابع انسانی درست شبیه به نمونه های معتبر و مشابه خود در سراسر جهان ، فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و تا به امروز بیشترین سهم از بازار برونسپاری منابع انسانی شرکت های چندملیتی و گروه های تجاری و کارخانجات مطرح ایرانی را در اختیار دارد.

ما اکنون در سرتاسر ایران عزیزمان و همچنین کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس به صاحبان بزرگترین و خوش نام ترین کسب و کارها سرویس های مدیریت منابع انسانی ارائه می دهیم و از اینکه همراه و همیار این کسب و کارها هستیم، بسیار خوشحالیم و امیدواریم که مشتریان ارزشمندمان از خدمات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها لذت می‌‌بریم ، رضایت داشته باشند.

ارزش های همیار

همیار مجموعه‌ای است که تمام آنچه را که می بایست یک سرویس دهنده ی حرفه ای ، در طیفی به گستردگی بازار مشتریان ما داشته باشد را اصلی ترین سرلوحه خود قرار داده و آنها را ارزشهایی می داند که همیار و نقش آفرینانش را هویت می بخشد. رضایت کارفرمایان از سرویس هایی که همیار به تجارت و کسب و کار آنها ارائه کرده است، شاهدی بر این ادعاست. هم مسیرهای ما در همیار همواره به دنبال توسعه توانمندی ها و پیشرفت روزافزون خود و سازمان هستند و پویایی افراد در تمامی مسیرهایی که به همیار منتهی می شود را می‌توان در هر فاصله ای از این خانواده مشاهده نمود.

اصلی ترین ارزش های همیار

تعهد و اخلاق حرفه ای
کیفیت و رضایت
نتیجه گرایی
مسئولیت پذیری و پاسخگویی
همدلی و کار تیمی
توسعه و تعالی

دستاوردهای همیار

اکنون که صحبت از دستاوردهاست، ترجیح میدهیم به جای تعاریف کلیشه ای از خود ، از واقعی ترین دستاوردهایمان صحبت کنیم و خبرهای ارزشمندی بدهیم. امروز همیار با افتخار اعلام می کند که به 2 دستاورد بزرگ خود می بالد. همیار توانسته است با کیفیت بالای سرویس های خود و پشتیبانی و پاسخگویی قوی به کارفرمایان و مشتریان خود ، بیشترین سهم از بازار برون­سپاری منابع انسانی را در بین سازمان های چندملیتی به خود اختصاص دهد و با نرخ رضایت 98 درصدی مشتریان ، همچنان سکان دار این جایگاه والاست. همچنین همیار از قلب کسب و کار اصلی خود ، 3 استارتآپ موفق دیگر که در بازار خود کم نظیر و پیشرو هستند و سهم قابل توجهی از بازار رقابت را به خود اختصاص می دهند را متولد ساخته و هم اکنون این کسب و کارها به بلوغ سازمانی کافی رسیده اند و به عنوان کسب و کارهایی مستقل از همیار مشغول به فعالیت های توسعه ای و تجاری هستند.

اولین ایده و کسب و کار متولد شده از همیار
اولین ایده و کسب و کار متولد شده از همیار

بزرگترین ارائه دهنده سرویس هایی نظیر شکار استعدادها ( headhunting ) ، آنالیز محاسباتی پکیج حقوق و مزایای متخصصین خبره و مدیران ارشد که البته برگزارکننده ی کانون های ارزیابی به منظور بررسی تخصصی شایستگی های افراد در سطوح ارشد سازمان نیز می باشد.

HCT
برنا
دومین ایده و کسب و کار متولد شده از همیار
دومین ایده و کسب و کار متولد شده از همیار

یک رستوران تمام عیار.... ارائه دهنده ی سرویس های تهیه غذا و کترینگ صنعتی به سازمان های دولتی و خصوصی که در عین حال کافه رستورانی دنج و با ظرفیت پذیرش برگزاری جلسات ، جشن ها و مناسبت ها ، همایش ها و دورهمی هاست.

سومین فرزند همیار
سومین فرزند همیار

جدیدترین ایده ی متولد شده از همیار که به طور تخصصی حول محور زنجیره تامین می چرخد و با ایجاد بستری دیجیتال و با حضور اصلی ترین تامین کننده ها در هر بخش ، صفر تا صد فرآیندهای خرید و بازرگانی در زنجیره تامین شرکت ها در هر ابعاد را مدیریت می نماید و بهترین انتخاب ها و مسیرها را به مشتریان هدیه می دهد.

ویشان

اهداف کلان شرکت

نهادینه سازی فرهنگ برون سپاری در کشور

حفظ و توسعه بازارهای هدف داخلی و خارجی

توسعه پایدار و مستمر سرویس ها و خدمات

بیشینه کردن سود شرکت و ارتقاء ارزش ذاتی

چشم انداز

ما به آن می اندیشیم که از طریق کارآفرینی، ورود به بازارهای جدید و خلق ارزش‌ها و پایبند بودن به آنها بتوانیم شعارمان را که افزایش سهم بازار هدف خارجی و برندسازی برای شرکت در سطح جهانی و تبدیل شدن به یکی از 3 شرکت برتر ارائه دهنده خدمات برون سپاری مدیریت منابع انسانی با کیفیت و استانداردهای بالا در جهان است محقق نماییم.

ماموریت

مجموعه همیار استراتژی های تجاری و اقتصادی خود را بر اساس مدل « اولین و بهترین بودن » طراحی و پیاده‌سازی نموده است. ما در همیار بر این باوریم که به واسطه¬ی اهداف برنامه‌ریزی شده، بکارگیری تجربیات موفق در بازارهای حرفه ای، و با تکیه بر ارزشها و ظرفیت هایی که با حضور افراد توانمند و تحول گرا در مجموعه ایجاد کرده ایم، توانایی رقابت با برترین‌های این حوزه را در سراسر جهان داریم. ما به آن می¬اندیشیم که همه کارجویان و کارفرمایان در سراسر جهان بتوانند به سرویس های ما با بالاترین سطح کیفیت دسترسی داشته باشند و از خدمات ارزشمند ما استفاده نمایند. مجموعه همیار سعی می‌نماید با جذب افراد متخصص، اخلاق‌مدار ، نتیجه‌گرا و دارای توان فکری و اجرایی بالا، بستر مناسب برای همکاری هموطنان داخل و خارج از کشور را در شرکتی ایرانی و با توان رقابت بین‌المللی فراهم نماید.

همیار مسئولیت اجتماعی خود را چگونه تعریف می‌کند

همیار در سال های حیاتش همواره تلاش کرده است اصلی ترین مسئولیت اجتماعی خود را با ارائه خدماتی کاملا رایگان به کارجویان و همچنین مشارکت و همراهی آنها به منظور جذب و استخدامشان در سازمان و شرایطی که درنظر دارند ، بدون دریافت هرگونه هزینه ای تعریف کند و همان طور که همیار کسب و کارهاست ، همراه نیروهای انسانی در دستیابی به جایگاه شغلی مطلوبشان نیز باشد.

ما در همیار معتقدیم که رشد و توسعه ی فردی ما ، اصلی ترین عامل پیشرفت جوامع است و در راستای اشاعه ی فرهنگ توسعه طلبی ، ارائه آموزش های باکیفیت و نیز ترویج فرهنگ کتابخوانی ، با اهدای کتاب به تمامی اعضای مجموعه همیار در هر کجای ایران ، را به عنوان مسئولیت اجتماعی مهم دیگر خود تعریف نموده ایم و خوشحالیم که تا به امروز با افتخار بیش از 3000 ساعت آموزش سازمانی و 1000 جلد کتاب در حوزه ی توسعه فردی را به همراهان خود هدیه کرده ایم.

پیام مدیرعامل

فاطمه شجاعی نژاد مدیرعامل همیارنیروی البرز

کلام خود را با نام و یاد خداوند زیبایی ها و مهربانی ها آغاز می‌کنم که سرچشمه همه پیروزی‌ها و نهایت همه خوشبختی‌هاست…

همیارنیروی البرز در بیش از 17 سال فعالیت مستمر خود در حوزه‌ ارائه سرویس های برونسپاری مدیریت منابع انسانی، همواره سعی نموده تا متناسب با نیاز روز کارفرمایان و با دید آینده‌نگر ، با مسائل و چالش‌های موجود در بازار هدف روبرو شده و با تمام توان در جهت رفع این چالش‌ها گام بردارد.

برون سپاری مدیریت منابع انسانی به عنوان یک حرفه‌ی کاملا تخصصی در کشورهای توسعه یافته و پیشرو مورد توجه می‌باشد که به دلیل ماهیت مدیریتی فعالیت هایش، متکی به نیروی انسانی متخصص و پرانرژی همراه با دانش کاربردی بالایی می‌باشد و امکان ارائه‌ی خدمات به تمامی حوزه‌های صنعتی ، غیرصنعتی ، اقتصادی و غیر اقتصادی را دارد.

اعتقاد بنده و همکارانم اینست که با توجه به اهمیت و اثرگذاری فعالیت های ما در کیفیت پیشرفت کسب و کارها و سرعت رشد آنها ، ارائه خدمات برون سپاری مدیریت منابع انسانی برای ایجاد توسعه و حل مسائل سازمانی کسب و کارها، بدون داشتن فهم توامانِ تکنیکال از این حرفه و تجربه مستمر ، مفید و موفق در آن ممکن نیست.

خداوند بزرگ را شاکریم که در این سالها ، در کنار بهترین ها ، حرفه ای ترین پروژه ها را پیش بردیم و از این رو گنجینه ای از تجارب مفید و ارزشمند را ساختیم. ما در همیار تلاش می‌کنیم تا در کنار تجارب مفید خود ، اخلاق حرفه‌ای ، قانون‌مداری، شفافیت مالی، امانت‌داری و مسئولیت‌پذیری را به عنوان زیربنای روابط تجاری خود مد‌نظر قرار دهیم و با گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی و رضایت هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم و سهمی شایسته و هرچند کوچک در ارتقای روابط تجاری کشورمان داشته باشیم.

رعایت اصول حرفه ای، توسعه مستمر افراد و فرآیندها ، نظارت و پایش مداوم بر عملکردها و سرویس ها ، ارائه تحلیل های کارشناسی ، تعیین معیارها و شاخص های کلیدی عملکرد بالا و بهبود همکاری های درون شبکه ای و آینده ‌نگری در توسعه خدمات، در راستای صیانت و بیشینه سازی منافع تمامی ذینفعان ، خواستگاه اصلی ما در همیار است.

در بخش زیر میتوانید تجربه همکاری با همیار نیرو را با سایر عزیزان به اشتراک بگذارید

۳۳۶۸۴۸۳۴- ۰۲۸

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.